JAK NA TO . . .
© 2007-2018 IZON s.r.o.
Czech Tourism.jpg
Kudy z nudy
Eldorado pass

Dárkové balení zážitkové agentury Eldorado

Znáte ten sladký pocit, když ohromíte tím pravým dárkem? Milujete, když obdarovaný nemůže překvapením popadnout dech? My ano! A chceme to umožnit i Vám!

» Dárkový certifikát

Vybrali jste zážitek jako dárek a chcete jej věnovat? Dárkový certifikát opravňuje držitele k čerpání zážitku vyznačeného na přední straně certifikátu. Obdarovaný, poté co obdrží certifikát, kontaktuje naše operátory, sdělí jim kód dárkového certifikátu a rezervuje si termín uskutečnění zážitku. Veškeré informace potřebné k využití zážitku jsou součástí dárkového balení.

Při objednávání dárku si sami vyberete, zda chcete k balíčku připojit osobní blahopřání, zabalit do exkluzivní dárkové krabičky, zaslat na jinou adresu či doručit opravdu rychle.

» Blahopřání

Pokud objednáváte zážitek jako dárek pro Vaše blízké, přátele či kolegy máte možnost vyplnit v objednávce Vaše osobní blahopřání obdarovanému, které bude vloženo do dárkového balíčku.

univerzální blahopřání Eldorado konkrétní blahopřání průvodce Eldoradem

» Dárkové balení

Vámi vybraný konkrétní nebo univerzální dárkový certifikát bude vložen do dárkové složky společně s průvodním dopisem obsahujícím podrobné informace o využití zážitku, blahopřáním a CD s katalogem zážitků.

Nemusíte se již o nic starat. Dárek je připraven přímo k předání.

Papírová obálka

Můžete si samozřejmě zvolit i exkluzivní plechovou dárkovou krabičku za 150 Kč.

Plechová krabička Plechová krabička

» Doručení dárku

Chcete-li zaslat dárek přímo obdarovanému vyplňte jeho adresu v objednávce a my zařídíme, aby obdržel dárek včas. Nezapomeňte ale předtím uhradit dárek bankovním převodem.