Akrobatické létání na Zlínu Z-142 nebo Z-526

5/5

Dotkněte se nebe při akrobatickém letu nabitém adrenalinem. Usedněte do akrobatického letounu Zlín Z-142 nebo Z-526F, abyste pocítili na vlastní kůži přetížení při ostrých zatáčkách, výkrutech a střemhlavém letu.
Pochopíte, jaké možnosti měli piloti stíhaček z druhé světové války. Bezpečně přistanete poté, co uvidíte zemi střídavě nad sebou a pod sebou a rafičky palubních přístrojů se budou otáčet jako šílené.

Popis zážitku

Po krátké instruktáži, usednete spolu s instruktorem do dvojmístného letounu a za pár okamžiku již pocítíte přetížení. Zažijete pocity akrobatických hrdinů, kteří si s adrenalinem tykají.
Zažijete volný pohyb kolem všech os a pokocháte se pohledem na zemi i z jiných poloh letadla než je obvyklé.
Zlín Z-142 je dvoumístný dolnoplošný letoun se sedadly vedle sebe a motorem o výkonu 206 koní. Maximální cestovní rychlost je 270 km/h.
Zlín Z-526F je dvoumístný dolnoplošný letoun se sedadly za sebou a motorem o výkonu 135 kW. Jeho 180 koní vyvine maximální rychlost 244 km/h.


Co zážitek obsahuje

  • instruktáž před letem
  • akrobatický let letounem Zlín Z-142 nebo Z-526F v zakoupené délce (15 nebo 20 minut)
  • náplní letu jsou ostré zatáčky, výkruty, střemhlavý let atd.
  • v ceně jsou zahrnuty letištní, přistávací a navigační poplatky

Podmínky

  • OP – pro vstup na letiště
  • nutná dobrá viditelnost
  • váha do 100 kg
  • věk nad 14 let

Doba trvání

40 minut plus samotná doba letu (15 nebo 20 minut)


Počet osob

1 osoba


Oblečení

bez zvláštních požadavků


Počasí/Sezóna

celoročně


Diváci

ano (v Brně max. 4 osoby)


Fyzická náročnost

mírná


Psychická náročnost

střední


Zdravotní stav

bez vážných zdravotních problémů (bez zvýšeného TK, srdečních potíží ...)


Ostatní

Na konkrétní termín akrobatického letu se volí typ letounu podle aktuální dostupnosti.


Máte nějakou další otázku?

Zeptejte se...


Michal - 25. 3. 2017 (07:01)
Ahoj, velká pochvala za super zážitek. Bylo to fakt něco. Někdy určitě znovu. Díky.
Franta - 02. 10. 2010 (16:36)
Právě jsem se vrátil z Brna a musím konstatovat,že na 15 minut nepředstavitelného zážitku budu v dobrém hodně dlouho vzpomínat!Všem milovníkům adrenalinu vřele doporučuji a na letišti Všem děkuji za bezva atmosféru.
Martina - 17. 12. 2009 (10:14)
Velice moc děkujeme za opravdu krásný zážitek. Pilot byl skvělí a manžela jsem pomalu nemohla dostat z letadla. :-) Pjurmanová
Lenka - 10. 9. 2008 (18:41)
Dala jsem tento zážitek manželovi k narozeninám a byl z letu úplně unešený. Příjemné prostředí a lidé. Děkuji a doporučuji!
Brno
od 4 990 Kč
1 osoba, 15 minut
4 990 Kč
1 osoba, 20 minut
6 500 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Mohlo by se Vám líbit

Let kluzákem (větroněm)
5/5
Let kluzákem (větroněm)
od 1 590 Kč
Pilotem letadla na zkoušku
5/5
Pilotem letadla na zkoušku
od 10 890 Kč
Let letadlem
4.5/5
Let letadlem
od 1 890 Kč
Novinka
Na hodinu pilotem letadla
5/5
Na hodinu pilotem letadla
od 5 190 Kč
Nenašli jste to, co jste hledali?
Vybírejte mezi všemi zážitky nebo darujte univerzální poukaz.
Zobrazit všechny zážitky Zobrazit univerzální poukaz