Jak to vše funguje

Jak to u nás chodí s dárky a zážitky

Darujte zážitek jako dárek. Zážitková agentura Eldorado Vám přináší zcela originální dárky v podobě netradičních zážitků.

Radost našich blízkých je přáním každého z nás. Jednou z možností jak ji naplnit, je darovat nezapomenutelné zážitky. Připraveny jsou adrenalinové aktivity i relaxační dárky. Nabízíme Vám zážitky spojené s péčí o tělo, romantiku pro páry a mnoho dalších zážitků a aktivit.

Koupení dárku

Seřadili jsme pro vás netradiční zážitky do přehledných kategorií vždy s podrobným popisem jednotlivých aktivit. Stačí si jen vybrat.

Při objednávání si lze určit, zda chcete certifikát na vybraný zážitek zabalit do papírové složky nebo do plechové krabičky. Dále si můžete navolit vlastní blahopřání a zadat jméno obdarovaného na poukaz. Pokud naopak na certifikát hodně spěcháte, máte možnost si vybrat i variantu elektronického poukazu do mailu a zážitek tak máte do pár minut.

Po obdržení certifikátu můžete dárek ihned předat. Dárkové balení je uzpůsobeno jako dárek, tzn. v balíčku není nikde uvedena jeho cena a veškeré instrukce jak má obdarovaný postupovat jsou také součástí dárkového balení.

Využití zážitku

Dárkový certifikát opravňuje držitele k čerpání zakoupeného zážitku. Obdarovaný má na využití zážitku 9 měsíců (s možností případného prodloužení) a termín realizace si volí on sám.

Veškeré informace potřebné k využití zážitku a informace jak rezervovat konkrétní termín realizace jsou součástí dárkového balení.

Provedenou rezervaci samozřejmě obdarovanému písemně potvrdíme.

V případě, že se obdarovanému změní plány nebo například onemocní, nic se neděje. Rezervaci je možné bezplatně změnit do 4 pracovních dnů před dohodnutým datem. Pokud bude doba kratší, je změna termínu řešena individuálně.

Univerzální dárkový certifikát

Univerzální dárkový certifikát opravňuje držitele certifikátu k výběru jakéhokoliv zážitku z naší nabídky. Obdarovaný si sám zvolí typ zážitku podle chuti a hodnoty svého univerzálním certifikátu.

Je možné vybrat i více zážitků, ale součet jejich hodnoty by neměl přesáhnout hodnotu univerzálního dárkového certifikátu. V takovém případě však není problém překročenou hodnotu doplatit.

Jak postupovat pro uplatnění univerzálního dárkového certifikátu a vybrání konkrétního zážitku najdete zde.

Platnost univerzálního dárkového certifikátu je 9 měsíců ode dne vystavení.

Veškeré informace potřebné k využití univerzálního certifikátu jsou součástí dárkového balení.


 

Mnoho odpovědí na Vaše otázky můžete také nalézt v sekci Často kladené otázky.