Beauty Day

4.5/5

Místa zážitku

Dopřejte Vaší ženě den plný pohody a krásy. Darujte jí jedinečný relaxační zážitek v luxusním kosmetickém salonu v historickém domě v centru Prahy!
Svěřte ji do rukou zkušených profesionálů ve svém oboru.

Popis zážitku

Vstupte do světa luxusu a péče s naším exkluzivním zážitkem pro ženy - Beauty Day! Užijte si den plný krásy a relaxace s all inclusive programem, který zahrnuje ošetření obličeje, manikúru a pedikúru.
Během dne si vychutnáte luxusní ošetření obličeje, krku i dekoltu francouzskou kosmetikou značky Ella Baché společně s barvením obočí a řas. Naše manikérka se postará i o Vaše nehty, včetně lakování společně s masáží rukou a nakonec se uvolníte při pedikúře, včetně peelingu a masáže chodidel.
Po celou dobu zážitku budete mít k dispozici občerstvení v podobě nealko nápojů.


Co zážitek obsahuje

  • luxusní kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu francouzskou kosmetikou Ella Baché (zahrnuje diagnostiku, odlíčení, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí/hydrodermabrazí, masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikaci séra, masky, krému + barvení řas a obočí, depilaci horního rtu či brady, masáž rukou)
  • manikúru s lakováním nehtů + masáž rukou
  • pedikúru + peeling + masáž chodidel
  • nealko nápoje během zážitku

Podmínky

  • bez podmínek

Doba trvání

4 hodiny


Počet osob

1 osoba


Oblečení

bez zvláštních požadavků


Počasí/Sezóna

celoročně


Diváci

ne


Fyzická náročnost

mírná


Psychická náročnost

mírná


Zdravotní stav

bez omezení


Máte nějakou další otázku?

Zeptejte se...


Iva - 11. 5. 2024 (17:32)
Dobrý den, prosím o přesnou adresu studia. Děkuji
Eldorado - 13. 5. 2024 (09:09)
Dobrý den, aktuálně se studio nachází na Praze 2 - Nové Město. Přesnou adresu pak dostává obdarovaný při rezervaci termínu, z důvodu, že má poukaz platnost 9 měsíců s možností prodloužení a je možné, že se během této doby může studio přestěhovat. Samozřejmě vždy v rámci Prahy.
Lucie - 21. 8. 2023 (09:12)
Hezký den, ráda bych se zeptala, jestli je zážitek vhodný i pro starší dámu (80 let)? Je stále aktivní, pohyblivá, akorát, zda na takto starší pleti je možné tohle provádět? Nikdy takovou péči nezažila, tak bychom jí to chtěli dopřát. Jediné, co bychom asi nevyužili je to líčení, možná jen hodně decentně, a opatrně v oblasti očí, které má citlivější. Mockrát děkuji za odpověď!
Eldorado - 21. 8. 2023 (12:58)
Dobrý den, žádný problém by být neměl. Je možné se individuálně domluvit na místě. Případně prosím do poznámky objednávky napište, že se jedná o starší dámu, ať s tím na místě počítají.
Andrea - 18. 8. 2023 (15:07)
Dobrý den, stále platí, že je možné koupit 2 vouchery a přijít ve stejnou dobu na proceduru. Dárek by byl pro mamku a dceru, tak aby mohly přijít dohromady. Prosím také o adresu studia. Děkuji..
Eldorado - 18. 8. 2023 (15:14)
Dobrý den, ano pořád je to možné a pořád aktuálně platí, že studio je na Praze 2. Viz. odpovědi níže.
Petr - 06. 2. 2023 (07:29)
Dobrý den, jaká je prosím adresa hotelu? Děkuji Vám
Eldorado - 06. 2. 2023 (08:50)
Dobrý den, aktuálně je studio na Praze 2 - Nové Město. Nicméně jelikož má poukaz platnost 9 měsíců s možností dalšího prodloužení, je možnost že se studio může v této době někam přestěhovat (samozřejmě vždy v rámci Prahy) .... Proto se konkrétní místo konání potvrzuje až přímo obdarovanému v momentě kdy si provádí rezervaci. Vždy to ale bude v rámci Prahy.
Pepa - 30. 12. 2019 (09:30)
Dobry den, na jaké adrese se prosím voucher uplatňuje?
Eldorado - 30. 12. 2019 (09:43)
Dobrý den, aktuálně je studio na Praze 2 - Nové Město. Nicméně jelikož má poukaz platnost 9 měsíců s možností dalšího prodloužení, je možnost že se studio může v této době někam přestěhovat (samozřejmě vždy v rámci Prahy) .... Proto se konkrétní místo konání potvrzuje až přímo obdarovanému v momentě kdy si provádí rezervaci. Vždy to ale bude v rámci Prahy.
Klára - 04. 5. 2019 (18:28)
Dobrý den, je možné koupit dva vouchery a přijít ve stejnou dobu na proceduru. Dárek by byl pro mamku a sestru, tak aby mohly jit dohromady. Děkuji za odpověď.
Eldorado - 04. 5. 2019 (22:14)
Dobrý den, ano je to možné.
Praha
1 osoba, 4 hodiny
4 190 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Mohlo by se Vám líbit

Slim masáž
4.5/5
Slim masáž
od 2 490 Kč
Novinka
Mango masáž
5/5
Mango masáž
od 2 360 Kč
Komorní hůrka: wellness balíček
5/5
Komorní hůrka: wellness balíček
od 4 650 Kč
Perfect look
4.5/5
Perfect look
od 7 490 Kč
Nenašli jste to, co jste hledali?
Vybírejte mezi všemi zážitky nebo darujte univerzální poukaz.
Zobrazit všechny zážitky Zobrazit univerzální poukaz