Noc v Bubble hotelu Skyhome

5/5

Přijďte si užít dokonalý odpočinek mezi stromy. Skyhome je průhledný jednopokojový Bubble Hotel s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude.

Popis zážitku

Skyhome najdete hodinu od Prahy v Krušných horách u obce Telnice na pozemku bývalé Ústecké hvězdárny, kde budete mít v noci dostatečné soukromí, klid a zajištěný výhled na oblohu. Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, abychom návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí.
Skyhome jsme nasměrovali tak, abyste se probudili s východem slunce přímo před vámi a usínali se západem slunce za vámi. Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, ze kterých se díváte přímo na hvězdy a západ slunce z ještě většího pohodlí.
Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, zásuvky a venkovní toaletu a umyvadlo. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kávu, čaj nebo víno. Ráno na vás bude čekat zdravá snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Příbory, skleničky a talíře u nás samozřejmě najdete. Klid u čtení knih a polehávání v posteli, které vám okolní příroda nabídne určitě nezapomenete.


Co zážitek obsahuje

  • ubytování v průhledném nafukovacím bubble hotelu (28 metrů čtverečních)
  • snídaně

Podmínky

  • sebou OP
  • minimální věk 18 let
  • není možné se ubytovat s domácími mazlíčky

Doba trvání

1 noc (check in od 18:00, check out do 11:30)


Počet osob

2 osoby


Oblečení

bez zvláštních požadavků


Počasí/Sezóna

duben – říjen


Diváci

ne


Fyzická náročnost

mírná


Psychická náročnost

mírná


Zdravotní stav

nevhodné pro lidi s omezením pohybu (nedoporučujeme ani těhotným, starším či lidem s nadměrnou potřebou použití toalety)


Ostatní

Máme mobilní toaletu a umyvadlo s mýdlem kousíček od ubytování. Protože jsme glamping, sprchu, wifi a tekoucí vodu uvnitř Skyhome nenajdete ale telefonní signál a LTE internet ano. Uvnitř pro vás máme připravenou kávu a čaj z Dolce Gusto kávovaru.


Máte nějakou další otázku?

Zeptejte se...


Stanimil - 27. 11. 2022 (19:20)
Dobrý den, chci se zeptat, jak to je s rezervací. Musím si to zarezervovat předem, nebo až po zakoupení ubytování?
Eldorado - 27. 11. 2022 (21:52)
Dobrý den, certifikát se kupuje termínově otevřený a obdarovaný si termín stanoví sám. Může tak udělat za týden, za měsíc, za půl roku .... Je to čiště na něm.
Ústí nad Labem
2 osoby, 1 noc
3 990 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Mohlo by se Vám líbit

Super cena
Noc na vysílači Praděd
5/5
Noc na vysílači Praděd
od 2 490 Kč
Novinka
Tree house Šumava
5/5
Tree house Šumava
od 3 990 Kč
Komorní hůrka: wellness Magma
5/5
Komorní hůrka: wellness Magma
od 5 890 Kč
Komorní hůrka: léčebný pobyt
5/5
Komorní hůrka: léčebný pobyt
od 13 550 Kč
Nenašli jste to, co jste hledali?
Vybírejte mezi všemi zážitky nebo darujte univerzální poukaz.
Zobrazit všechny zážitky Zobrazit univerzální poukaz