Ubytování / Pobyty

Noc v Bubble hotelu Skyhome

5/5

Přijďte si užít dokonalý odpočinek mezi stromy. Skyhome je průhledný jednopokojový Bubble Hotel s 360 stupňovým výhledem, který čeká na klidném místě. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude.

Popis zážitku

Bubble hotel Skyhome najdete 30 minut autem za Prahou na oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. 30 minut je dost daleko na to, abyste si užili pozorování hvězd bez světelného smogu. Třeba takové ubytování v dešti, kdy budete usínat při zvuku bubnujících kapek, je úžasně relaxační.
Skyhome jsme nasměrovali tak, abyste se probudili s východem slunce přímo před vámi a usínali se západem slunce za vámi. Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, ze kterých se díváte přímo na hvězdy a západ slunce z ještě většího pohodlí.
Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, zásuvky, topení a venkovní toaletu a umyvadlo. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kávu, čaj nebo víno. Ráno na vás bude čekat zdravá snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Příbory, skleničky a talíře u nás samozřejmě najdete. Klid u čtení knih a polehávání v posteli, které vám okolní příroda nabídne určitě nezapomenete.


Co zážitek obsahuje

  • ubytování v průhledném nafukovacím bubble hotelu (28 metrů čtverečních)
  • snídaně

Podmínky

  • sebou OP
  • minimální věk 18 let
  • není možné se ubytovat s domácími mazlíčky

Doba trvání

1 noc (check in od 18:00, check out do 11:30)


Počet osob

2 osoby


Oblečení

bez zvláštních požadavků


Počasí/Sezóna

duben – říjen


Diváci

ne


Fyzická náročnost

mírná


Psychická náročnost

mírná


Zdravotní stav

nevhodné pro lidi s omezením pohybu (nedoporučujeme ani těhotným, starším či lidem s nadměrnou potřebou použití toalety)


Ostatní

Máme mobilní toaletu a umyvadlo s mýdlem kousíček od ubytování. Protože jsme glamping, sprchu, wifi a tekoucí vodu uvnitř Skyhome nenajdete ale telefonní signál a LTE internet ano. Uvnitř ale pro vás máme připravenou kávu a čaj z Dolce Gusto kávovaru.
Zaparkovat můžete před vjezdem na oplocený pozemek a poté pěšky k ubytování.


Máte nějakou další otázku?

Zeptejte se...


Stanimil - 27. 11. 2022 (19:20)
Dobrý den, chci se zeptat, jak to je s rezervací. Musím si to zarezervovat předem, nebo až po zakoupení ubytování?
Eldorado - 27. 11. 2022 (21:52)
Dobrý den, certifikát se kupuje termínově otevřený a obdarovaný si termín stanoví sám. Může tak udělat za týden, za měsíc, za půl roku .... Je to čiště na něm.
Rudná u Prahy
2 osoby, 1 noc
2 990 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Mohlo by se Vám líbit

Noc na vysílači Praděd
5/5
Noc na vysílači Praděd
od 2 490 Kč
Noc ve mlýně
5/5
Noc ve mlýně
od 3 750 Kč
Ubytování v pivovaru
4/5
Ubytování v pivovaru
od 1 790 Kč
Ubytování na zámku Zábřeh
4.5/5
Ubytování na zámku Zábřeh
od 3 380 Kč
Nenašli jste to, co jste hledali?
Vybírejte mezi všemi zážitky nebo darujte univerzální poukaz.
Zobrazit všechny zážitky Zobrazit univerzální poukaz